מור בית השקעות | אודות החברה

מי אנחנו?

בנוף המתפתח של שוק הפיננסים הישראלי, מור הוא בית השקעות ייחודי ושונה, המתמחה בניהול השקעות איכותי ואישי. ההיכרות האישית שלנו עם הלקוח מאפשרת לנו לערוך את ההתאמות הנדרשות בין תנאי שוק משתנים לבין צרכי הלקוח העדכניים.

 

מור בית ההשקעות הוקם בשנת 2006 על ידי יוסי לוי, בעל ניסיון העולה על 30 שנה בשוק ההון. לבית ההשקעות שלוש חברות בנות: מור ניהול תיקים, מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ ומור השקעות אלטרנטיביות – קרן גידור.

 

בהתבסס על ניסיון מוכח של עשרות שנים בתחום, כוח אדם מקצועי מהשורה הראשונה ואסטרטגיה מגובשת ואיתנה, אנו מציעים ללקוחותינו, משקיעים פרטיים מחד, גופים מוסדיים ותאגידים מאידך, שירותים כגון ניהול תיקי השקעות, ניהול קרנות נאמנות ועוד.

 

מור בית השקעות מקיים קשרי עבודה עם גופי השקעות ומחקר בינלאומיים, דבר המאפשר יכולת ניתוח מקיפה ובחינה של מגמות השוק בזמן אמת.

 

הצמיחה של מור בית ההשקעות היא צמיחה אורגנית. לא רכשנו פעילות או נכסים פיננסיים של גוף אחר לאורך השנים*.

 

בית השקעות מור מופיע זו השנה השלישית בדירוג האיכות של גלובס – דאנס 100 – לקבוצת החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי.

צוות הניהול שלנו

אלי לוי

מנכ”ל מור ניהול קרנות

נאמנות (2013) בע”מ

ומנהל השקעות ראשי

דירקטור, שותף בפועל במור בית השקעות ונמנה על מייסדי בית ההשקעות. בעל ניסיון של למעלה מעשור בשוק ההון.

בוגר תואר שני בתוכנית Kellogg-Recanati ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו.נמנה בין ארבעים הצעירים המבטיחים של עולם העסקים הישראלי, ברשימה השנתית של גלובס לשנת 2014.

יוסי לוי

מייסד ומנכ”ל מור

בית השקעות בע”מ

במהלך 30 השנים האחרונות ניהל תיקי השקעות בהיקף של מיליארדי שקלים. במשך כעשור ניהל את קופת הגמל הסקטוריאלית של עובדי התעשייה האווירית, במסגרת תפקיד זה הוגדר על ידי מגזין “The Marker” כמנהל הקופות המצליח ביותר לשנת 2004 .

WordPress Image Lightbox