הדרך שלנו

מה זה בעצם אומר “לעשות את הדבר הנכון*”?

 

אנו במור קרנות נאמנות מאמינים ששירות מקצועי, מדיניות השקעה ארוכת טווח1 וניהול פיננסי אחראי הינם ערכים עליונים. ניהול ההשקעות שלנו אינו מתמקד ב”כאן” וב”עכשיו”, אלא שואף להתבסס על ראייה ארוכת טווח בליווי יצירתיות פיננסית אמיתית.

 

מדיניות ההשקעות שלנו אינה נשענת על טרנדים חולפים או הרפתקאות כלכליות, עדות לכך ניתן למצוא במספר רב של קרנות שבניהולנו, המנוהלות לאורך שנים ללא שינוי מהותי במדיניות השקעה ומאפשרות ללקוחותינו ליהנות מאפיק השקעה יציב לאורך זמן2.

 

כבר יותר מעשור3 אנו שואפים לעשות את הדבר הנכון* עבור לקוחותינו.

 

איך אנו עובדים במור ניהול קרנות נאמנות?

 

נבחרת מנהלי ההשקעות שלנו מורכבת מצוות מובחר של מנהלי השקעות בעלי ניסיון רב והתמחויות שונות בשוק ההון. ההיכרות של מנהלי ההשקעות עם חברות בשוק ויכולות האנליזה של מחלקת המחקר מאפשרת לנו לקבל תמונה עדכנית של השוק ולברור את החברות אשר את ניירות הערך שלהן אנו רוכשים. בחירת החברות מתבצעת בעיקר על סמך פרמטרים נוקשים כמו ניהול איכותי, פוטנציאל צמיחה, הון פיננסי, תמחור אטרקטיבי וניתוח חוב של החברה.

מדוע להשקיע בקרנות הנאמנות שלנו*?

מנהלים סיכונים באופן שקול

בעולם הערכים שלנו, ניהול כספים של אחרים מחייב ניהול סיכונים נכון* ואחראי. מנהלי ההשקעות שלנו שואפים ליצור פיזור השקעות במגוון אפיקי השקעה ובשילוב מספר רב של מנפיקים, במטרה לייצר תמהיל השקעות רחב ובניסיון להפחית את רמת הסיכון בקרנות. כמו כן, ההיכרות המעמיקה ויכולת הניתוח של מחלקת המחקר יחד עם הניסיון לרכישה במחירים מתאימים גם היא מסייעת בשאיפה להקטין את הסיכון לאורך זמן.

מנהלים השקעות לאורך זמן

לשיטתנו, ניהול השקעות אחראי לאורך זמן נמדד במחזורים של גאות ושפל בשוק ההון. חלק מהקרנות שבניהולנו קיימות למעלה מעשור 3, נתון המאפשר ללקוחותינו ללמוד על יכולת ניהול ההשקעות שלנו במצבי שוק משתנים. בנוסף על כך, מספר לא מבוטל מהקרנות מנוהלות לאורך שנים ללא שינוי מהותי במדיניות השקעה, כך שלקוחותינו עשויים ליהנות מאפיק השקעה יציב, שנים קדימה2.

בוחרים את החברות בקפדנות ובמקצועיות

הידע, הניסיון הרב וההיכרות המעמיקה של מנהלי ההשקעות שלנו עם חברות בשוק, מאפשרים לנו לעקוב באופן שוטף אחרי חברות ציבוריות, פרטיות ומנפיקים שונים ובכך לנתח את ביצועיה של כל חברה; החל מבדיקה של יכולת החזר החוב שלה ככל שרלוונטי, ההתנהלות השוטפת שלה והיכרות עם הנהלת החברה. מתוך כך אנו שואפים להגיע לניתוח מעמיק ומדוקדק ככל הניתן לפני השקעה בניירות הערך.

מנהלי קרנות פטורות מס5

בהשקעה בקרן נאמנות פטורה, בדרך כלל המשקיע מחויב בתשלום מס רק בעת מכירת הקרן. בכך, נהנה המשקיע לאורך זמן מיתרון בדחיית המס אך ורק במועד המימוש. דחיית המס מאפשרת בפועל להמשיך ולהשקיע ב'יותר' כסף שבהשקעה אלטרנטיבית הייתה מחויבת במס לאורך זמן. בניהולנו קרנות נאמנות פטורות מס בלבד5.

מגיבים מהר למצבי שוק

בהתאם לשינויים ותמורות בעולם הפיננסי, כך מתנהל שוק ההון במחזורים של עליות וירידות. בשנים האחרונות השוק חווה משברים עמוקים לצד עליות ממושכות. במציאות שכזו, ניהול השקעות לאורך זמן מציב אתגר של ממש. אצלנו במור קרנות נאמנות מבינים את הצרכים המשתנים של המשקיעים, ועל כן שואפים לבצע שינויים בקרנות בהתאם לתנאי השוק המשתנים4.

אין באמור לעיל כדי להוות המלצה לרכישת יחידות בקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ. רכישת יחידות תתבצע בהתבסס על תשקיף בתוקף והדיווחים המיידים בלבד. אין באמור לעיל בכדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של המשקיע. אין בתשואת הקרן בעבר כדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. (1) מרבית מהקרנות מנוהלות לאורך שנים ללא שינוי מהותי במדיניות ההשקעה. יצוין כי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ, החלה לפעול כמנהל קרן החל מיום 05.08.2013. טרם מועד זה, הקרנות נוהלו על ידי מנהל קרן אחר.(2) אין באמור משום התחייבות לשמור על מדיניות קבועה בקרנות באופן גורף. (3) יצוין כי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ, החלה לפעול כמנהל קרן החל מיום 05.08.2013. טרם מועד זה, הקרנות נוהלו על ידי מנהל קרן אחר. (4) אין באמור משום הבטחה להשגת תשואה כלשהי. (5) המידע האמור אינו מהווה תיאור ממצה של כל הוראות המיסוי ואין לראות בו תחליף לייעוץ מס המתחשב בנתוניו ובצרכיו של כל משקיע. * להערכת מנהל הקרן.

WordPress Image Lightbox