מור בית השקעות | אודות החברה

מור בית השקעות – עושים את הדבר הנכון

בנוף המתפתח של שוק ההון הישראלי, מור הוא בית השקעות ייחודי, המתמחה בניהול השקעות איכותי ואישי.

 

מור בית השקעות, אשר הוקם לפני יותר מעשור ומנהל כיום נכסים בהיקף של כ-23 מיליארד שקלים* במספר תחומים: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות , ניהול השקעות אלטרנטיביות (קרנות גידור), ניהול מסלולי חיסכון לטווח ארוך ושירותי ברוקראז’.

לבית ההשקעות לקוחות רבים ומגוונים – ממשקיעים פרטיים ועד גופים מוסדיים ותאגידים. כל אלה נהנים מהניסיון המוכח והידע הרב של עובדי בית ההשקעות, וכן מהאסטרטגיה המגובשת והאיתנה שנבנתה במטרה לשרת את האינטרסים של הלקוחות בצורה מיטבית.

י.ד. מור השקעות בע”מ היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, החל מיולי 2017.

 

שקיפות מלאה ויחס אישי

 

מנהלי ההשקעות במור בית השקעות פועלים לבניית תיק השקעות בהתאם למידותיו של הלקוח, כאשר כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי מנהל השקעות בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך, והוא אמון על קשר שוטף ואישי, כמו גם זמינות ומענה מהיר לכל שאלה.

 

ידע ומחקר

 

על פי האסטרטגיה של בית ההשקעות, ניהול השקעות מוצלח דורש היכרות מעמיקה עם שוק ההון לגווניו, מהידע התיאורטי האקדמי ועד לניסיון במתרחש בשטח, בחדרי המסחר עצמם.

לפני כל השקעה, בוחנים מנהלי ההשקעות את החברה, הסקטור וסביבת המאקרו, ונעזרים במודלים מורכבים ובקשרי עבודה עם גופי השקעות ומחקר בינלאומיים כדי לקבל את החלטות ההשקעה הטובות ביותר עבור הלקוחות.

 

צמיחה עקבית לאורך שנים

 

מור בית השקעות נהנה בעשור האחרון מצמיחה עקבית ואורגנית, כאשר לא נרכשה אף פעילות פיננסית אחרת**, והגידול בנכסים נשען על אמון הלקוחות במגוון המוצרים.

צוות הניהול שלנו

יוסף לוי

יוסף לוי

מייסד ומנכ”ל משותף מור השקעות

מנכ”ל ומנהל השקעות ראשי, מור ניהול תיקי השקעות

בעל 30 שנות ניסיון בניהול השקעות וניהול תיקים בהיקף של מיליארדי שקלים. במשך כעשור ניהל את קופת הגמל הסקטוריאלית של עובדי התעשייה האווירית. בתקופה זו, נבחר לוי על ידי מגזין The Marker למנהל הקופות המצליח ביותר לשנת 2004.

אלי לוי

אלי לוי

מנכ”ל משותף מור השקעות

מנכ”ל ומנהל השקעות ראשי, מור קרנות נאמנות

בעל ניסיון של יותר מעשור בניהול השקעות ומחקר בשוק ההון הישראלי, עם מומחיות לניתוח מניות ישראליות בכלל ומניות נדל”ן בפרט. דירקטור, שותף וממייסדיי בית ההשקעות.

מאיר גרידיש

מאיר גרידיש

שותף ויו”ר דירקטריון מור השקעות

דירקטור בחברות בנות בקבוצה

למעלה מ-20 שנות ניסיון בניהול בינלאומי של חברות מובילות בתחומן, הפועלות במגוון ענפים במשק המקומי ובחו”ל. מומחיות בניהול פיננסי וחשבונאי ובפיתוח עסקי.

מייסדי החברה ובעלי השליטה של מור השקעות הינם מנכ”לים משותפים ומנהלים מעורבים באופן שוטף ובלתי אמצעי בתחומי ההשקעות, המחקר ובפיתוח עתיד החברה. לשיטתנו בעלים שהינם מנהלים פעילים וניהול החברה והצלחתה הוא כל עולמם הינה מפתח להצלחה וליציבות לאורך שנים.

WordPress Image Lightbox