מור בית השקעות | אודות החברה

מור בית השקעות – עושים את הדבר הנכון

בנוף המתפתח של שוק ההון הישראלי, מור הוא בית השקעות ייחודי, המתמחה בניהול השקעות איכותי ואישי.

 

מור בית השקעות, אשר הוקם לפני יותר מעשור ומנהל כיום נכסים בהיקף של כ-23 מיליארד שקלים* במספר תחומים: ניהול קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות , ניהול השקעות אלטרנטיביות (קרנות גידור), ניהול מסלולי חיסכון לטווח ארוך ושירותי ברוקראז’.

לבית ההשקעות לקוחות רבים ומגוונים – ממשקיעים פרטיים ועד גופים מוסדיים ותאגידים. כל אלה נהנים מהניסיון המוכח והידע הרב של עובדי בית ההשקעות, וכן מהאסטרטגיה המגובשת והאיתנה שנבנתה במטרה לשרת את האינטרסים של הלקוחות בצורה מיטבית.

י.ד. מור השקעות בע”מ היא חברה ציבורית שמניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב, החל מיולי 2017.

 

שקיפות מלאה ויחס אישי

 

מנהלי ההשקעות במור בית השקעות פועלים לבניית תיק השקעות בהתאם למידותיו של הלקוח, כאשר כל תיק מנוהל באופן אישי על ידי מנהל השקעות בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך, והוא אמון על קשר שוטף ואישי, כמו גם זמינות ומענה מהיר לכל שאלה.

 

ידע ומחקר

 

על פי האסטרטגיה של בית ההשקעות, ניהול השקעות מוצלח דורש היכרות מעמיקה עם שוק ההון לגווניו, מהידע התיאורטי האקדמי ועד לניסיון במתרחש בשטח, בחדרי המסחר עצמם.

לפני כל השקעה, בוחנים מנהלי ההשקעות את החברה, הסקטור וסביבת המאקרו, ונעזרים במודלים מורכבים ובקשרי עבודה עם גופי השקעות ומחקר בינלאומיים כדי לקבל את החלטות ההשקעה הטובות ביותר עבור הלקוחות.

 

צמיחה עקבית לאורך שנים

 

מור בית השקעות נהנה בעשור האחרון מצמיחה עקבית ואורגנית, כאשר לא נרכשה אף פעילות פיננסית אחרת**, והגידול בנכסים נשען על אמון הלקוחות במגוון המוצרים.

צוות הניהול שלנו

יוסי לוי

מייסד ומנכ”ל מור

בית השקעות

בעל 30 שנות ניסיון בניהול השקעות וניהול תיקים בהיקף של מיליארדי שקלים. במשך כעשור ניהל את קופת הגמל הסקטוריאלית של עובדי התעשייה האווירית. בתקופה זו, נבחר לוי על ידי מגזין The Marker למנהל הקופות המצליח ביותר לשנת 2004.

אלי לוי

מנכ”ל משותף

ומנהל השקעות ראשי מור קרנות נאמנות

בעל ניסיון של יותר מעשור בניהול השקעות ומחקר בשוק ההון הישראלי. דירקטור, שותף ונמנה על מייסדי בית ההשקעות.

ללוי תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה ותואר שני בתוכנית Kellogg-Recanati של אוניברסיטת תל אביב ואוניברסיטת Northwestern בשיקגו, והוא בעל רישיון ניהול תיקים מרשות ניירות ערך.

בשנת 2014, נבחר לוי לאחד מ-40 הצעירים המבטיחים של עולם העסקים הישראלי על ידי העיתון גלובס.

WordPress Image Lightbox