ניהול קרנות נאמנות – הדרך שלנו

איך מנווטים ספינה בים סוער?

 

בשוק רגוע וצפוי, כולם שטים בבטחה על פני המים. האתגר האמיתי מתחיל כשהשוק מתחיל להיות תנודתי, גלים עולים ומתנפצים באופן בלתי-צפוי, רגע אחד אתה למעלה ודקה אחרי אתה כבר צולל. ברגעים כאלה חשוב שיהיה מאחורי ההגה מנהל השקעות אחראי ושקול, שמאמין במדיניות השקעה ארוכת טווח1 וניהול פיננסי אחראי, מקצועי ושקוף. קפטן מנוסה שידע לנווט את הספינה, גם בגלים החזקים. כל ההחלטות שאנחנו מקבלים במור קרנות נאמנות, מתבצעות תוך מחשבה על הטווח הרחוק, לצד יצירתיות פיננסית ושירות מקצועי. רק כך ניתן להגיע ליעד בטוחים… ויבשים*.

 

ההוכחה הטובה ביותר להתמקדות שלנו בטווח הארוך היא מספרן הרב של הקרנות שאנו מנהלים לאורך שנים, ללא שינוי מהותי במדיניות ההשקעה, תוך שאנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאפיק השקעה יציב לאורך זמן2, כבר יותר מעשור1.

 

כיצד אנו פועלים?

 

עם השנים בנינו עבור לקוחותינו נבחרת איכותית של מנהלי השקעות, הכוללת מנהלים בעלי ניסיון רב המתמחים בסגמנטים שונים בשוק ההון.

 

המנהלים שלנו מכירים היטב את החברות בשוק, ונעזרים במחלקת המחקר המנוסה שלנו, המסייעת להם לנתח את השוק ולקבל את התמונה העדכנית והמקיפה ביותר – כדי שיוכלו לבחור בקפידה את ניירות הערך שיירכשו עבור הלקוחות.

 

בחירת החברות להשקעה מתבצעת בעיקר על סמך פרמטרים – בלתי מתפשרים – של ניהול איכותי, פוטנציאל צמיחה, הון פיננסי, תמחור אטרקטיבי וניתוח החוב של החברה**.

האמור לעיל אינו מהווה הצעה לרכישת יחידות בקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ. אין באמור בכדי להוות תחליף לייעוץ השקעות בידי יועץ השקעות בעל רישיון עפ”י דין המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם רכישת יחידות תתבצע בהתבסס על תשקיף/דו”ח שנתי ודוחות מיידים שבתוקף. אין בתשואת הקרן בעבר כדי להבטיח תשואה דומה בעתיד (1)מרבית מהקרנות המנוהלות לאורך השנים מנוהלות ללא שינוי מהותי במדיניות ההשקעה. יצוין כי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ, החלה לפעול כמנהל קרן החל מיום 05.08.2013. טרם מועד זה, הקרנות נוהלו על ידי מנהל קרן אחר. אין באמור התחייבות שלא לבצע שינויי מדיניות בעתיד. (2) אין באמור משום התחייבות לשמור על מדיניות קבועה בקרנות באופן גורף. (V) להערכת מנהל הקרן. * אין לראות באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי. ** לפירוט אודות בחירת השקעות ואופן ניהולן ראה תשקיף עיקרי של מנהל הקרן.

WordPress Image Lightbox