ניהול קרנות נאמנות – הדרך שלנו

מה זה בעצם אומר “לעשות את הדבר הנכון*”?

 

אנו מאמינים במדיניות השקעה ארוכת טווח1 וניהול פיננסי אחראי, מקצועי ושקוף. אנו כוללים במערך השיקולים גם את המצב הכלכלי והתנאים הנוכחיים, אך לא מתפתים לטרנדים חולפים בשוק או להרפתקאות כלכליות. כל ההשקעות שאנו מבצעים בקרנות הנאמנות בניהולנו, מתבצעות תוך מחשבה על הטווח הרחוק, לצד יצירתיות פיננסית ושירות מקצועי.

 

ההוכחה הטובה ביותר להתמקדות שלנו בטווח הארוך היא מספרן הרב של הקרנות שאנו מנהלים לאורך שנים, ללא שינוי מהותי במדיניות ההשקעה, תוך שאנו מאפשרים ללקוחותינו ליהנות מאפיק השקעה יציב לאורך זמן2, כבר יותר מעשור1.

 

כיצד אנו פועלים?

 

עם השנים בנינו עבור לקוחותינו נבחרת איכותית של מנהלי השקעות, הכוללת מנהלים בעלי ניסיון רב המתמחים בסגמנטים שונים בשוק ההון.

 

המנהלים שלנו מכירים היטב את החברות בשוק, ונעזרים במחלקת המחקר המנוסה שלנו, המסייעת להם לנתח את השוק ולקבל את התמונה העדכנית והמקיפה ביותר – כדי שיוכלו לבחור בקפידה את ניירות הערך שיירכשו עבור הלקוחות.

 

בחירת החברות להשקעה מתבצעת בעיקר על סמך פרמטרים – בלתי מתפשרים – של ניהול איכותי, פוטנציאל צמיחה, הון פיננסי, תמחור אטרקטיבי וניתוח החוב של החברה.

אין באמור לעיל כדי להוות המלצה לרכישת יחידות בקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ. רכישת יחידות תתבצע בהתבסס על תשקיף בתוקף והדיווחים המיידים בלבד. אין באמור לעיל בכדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של המשקיע. אין בתשואת הקרן בעבר כדי להבטיח תשואה דומה בעתיד. (1)מרבית מהקרנות המנוהלות לאורך השנים מנוהלות ללא שינוי מהותי במדיניות ההשקעה. יצוין כי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ, החלה לפעול כמנהל קרן החל מיום 05.08.2013. טרם מועד זה, הקרנות נוהלו על ידי מנהל קרן אחר. אין באמור התחייבות  שלא לבצע שינויי מדיניות בעתיד. (2) אין באמור משום התחייבות לשמור על מדיניות קבועה בקרנות באופן גורף.  * להערכת מנהל הקרן.

WordPress Image Lightbox