השירותים שלנו

ניהול תיקי השקעות פרטיים

בעת פתיחת תיק השקעות במור, לקוחותינו מוזמנים לפגישה עם מנהל השקעות בעל רישיון מטעם רשות ניירות ערך, וזאת על מנת ללמוד ולהכיר את העדפות ההשקעה האישיות, את המטרות ואת הצרכים האישיים, ולגבש את מדיניות ההשקעות בתיק. מנהל ההשקעות שומר על קשר שוטף ורציף עם לקוחותינו ומקפיד לעדכן אותם בכל שינוי והתפתחות הרלוונטיים לתיק המנוהל עבורם.

תיקי אג”ח לפדיון בעל תקופת השקעה מוגדרת מראש

השקעה באג”ח מאפשרת לגוון את תיק ההשקעות ולהגדיל את פיזור ההשקעה. אפשרויות ההשקעה באיגרות חוב הן רבות, כאשר רמת הסיכון משתנה בהתאם לצרכי הלקוחות. בעת פתיחת תיק אג”ח לפדיון, אנו מגדירים עם לקוחותינו את הפרופיל של איגרות החוב המתאימות לסכום ההשקעה ולמטרות האישיות.

ניהול תיקי השקעות במט”ח

השקעה במט”ח היא הזדמנות נוספת לגוון את תיק ההשקעות ולהיחשף לסוגים שונים של מוצרים פיננסיים, מכל מקום בגלובוס, אולם האתגר הוא לדעת לעשות זאת גם כאשר לא מדובר בשוק הביתי של המשקיע. במור ישנם מנהלי השקעות המתמחים בהשקעות במט”ח, בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים.

תיקי השקעות הלכתיים בשת”פ עם המכון לכלכלה על פי ההלכה של הרב דביר

אנו מנהלים תיקי השקעות השומרים על חוקי ההלכה – בפיקוח המכון לכלכלה על פי ההלכה, שבראשות הרב אריה דביר.

להיתר עיסקא ואישורי כשרות לחצו כאן

ניהול תיקי השקעות עבור מוסדות ותאגידים

ניהול קופות גמל מפעליות

הודות לניסיון המוכח של מור בית השקעות והשירות האישי המאפיין אותו, מוסדות ותאגידים רבים בוחרים בנו לניהול קופות הגמל המפעליות שלהם. אנו מבטיחים התאמה של הרכב ההשקעות בקופה למדיניות ולחזון של המוסד, וכן קביעה של מידת הסיכון הרצויה, בהתאם לנתונים של כל ארגון וארגון.

ניהול עודפי מזומנים

אנו מנהלים עבור לקוחותינו המוסדיים את עודפי המזומנים שלהם, תוך התבססות על תחזית תזרים המזומנים שלהם, שקלול מגבלות שונות (כמו למשל על רשויות מקומיות) וכן טווחי ההשקעה.

אפשר לעזור?
WordPress Image Lightbox