Group 35@2X

קרן פנסיה נבחרת

ניהול השקעות איכותי, כיסויים ביטוחיים ותנאים אטרקטיביים. שכירים ושכירות, עצמאים ועצמאיות, הצטרפו לקרן הפנסיה הנבחרת של מור

קרן פנסיה נבחרת עם כל מה שצריך כדי להגיע מוכנים לגיל הפרישה

בקרן פנסיה, עובדות ועובדים שכירים ועצמאים, חוסכים לגיל הפרישה. העמיתות והעמיתים של מור גמל ופנסיה נהנים מכיסויים ביטוחיים ומניהול השקעות איכותי, בתנאים אטרקטיביים במיוחד.

 

מור גמל ופנסיה נבחרה על ידי רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון לנהל קרן פנסיה נבחרת. בקרן הפנסיה הנבחרת תיהנו מניהול ההשקעות המוביל מבית מור, שנשען על מחלקת מחקר מקצועית, ומדמי ניהול מופחתים שנשמרים למשך 10 שנים לפחות. 

 

כספי החיסכון בקרן מושקעים בשוק ההון על ידי מנהלי השקעות מקצועיים בהתאם למסלול השקעות שנבחר או למסלול השקעות שמותאם לגילכם באופן אוטומטי. לצד החיסכון לפנסיה, מעניקה קרן הפנסיה גם כיסוי ביטוחי למקרה של מוות או נכות עוד לפני גיל הפרישה, חס וחלילה. כך תוכלו לדעת שתמיד יהיה מישהו שישמור על העתיד הכלכלי שלכם ושל בני המשפחה.

 

יתרונות

דמי ניהול אטרקטיביים

דמי ניהול של 1% מההפקדות ו-0.22% מהחיסכון הצבור בקרן

מצויינות בהשקעות

ניהול השקעות איכותי וניסיון רב שנים של בית ההשקעות

הצטרפות דיגיטלית פשוטה

הצטרפות מהירה וקלה דרך האתר

מידע ופעולות

שאלות בנושא פנסיה? יש לנו את התשובות

יציבות קרנות פנסיה בעת מלחמה

כיצד מושפע מודל ה"ערבות ההדדית" של החוסכות והחוסכים בקרן הפנסיה בעת מלחמה? מה המשמעות של גירעון אקטוארי והאם יש סיבה לחשוש לקרן הפנסיה בזמן תרחישי קיצון?

מהי חובת פנסיה לעצמאיות ועצמאים?

כמה תצטרכו להפקיד מידי חודש על פי חוק ואילו הטבות מס קיימות לעצמאים ועצמאיות? כל מה שחשוב לדעת לגבי פנסיית חובה

הכל על קרן פנסיה

קרן פנסיה היא חיסכון פנסיוני, בו נצברים כספים לאורך השנים בהן אנו עובדים ועובדות. מהן עלויות דמי הניהול של קרן הפנסיה וכיצד קרן פנסיה נבחרת חוסכת בעלויות אלו?

מסלולי ביטוח בקרן פנסיה

רוצה לבחור מסלול ביטוח בקרן פנסיה אבל לא ברור לך באיזה מסלול לבחור? הנה כל מה שחשוב לדעת.

5 דברים שחשוב לדעת על פנסיה

איך עוקבים אחר ביצועי הפנסיה, אילו התאמות אישיות ניתן לעשות ומה ההשפעה של הגיל על מסלולי ההשקעה?

קרן פנסיה נבחרת - המדריך

מי בוחר את קרן הפנסיה הנבחרת, האם מדובר בדמי הניהול הנמוכים ביותר בשוק – ומה מטרת המהלך

לדעת MORE על הפנסיה שלך: המושגים שיעזרו לך לדעת יותר

קרן הפנסיה היא אחד החסכונות הכי חשובים שלנו, מאחר שהיא צפויה לסייע לנו לשמור על מצבנו הכלכלי בגיל הפרישה. הנה כל מה שחשוב לדעת כדי להבין הרבה יותר

ניוד קרן פנסיה - מדריך למעבר מהיר ונכון

החיסכון הפנסיוני הוא משמעותי מאוד לעתיד שלנו – וחשוב לוודא שהוא נמצא בידיים נכונות. כיום, קל יחסית לנייד את קרן הפנסיה, אבל כדאי לשים לב לכמה דברים

תקרת הפקדה לקרן פנסיה?

חיסכון בקרן פנסיה מקנה הטבות לשכירים/ות וגם לעצמאים/ות - פעם אחת בפטור ממס, ופעם נוספת בזיכוי במס. אלו הסכומים שצריך להפקיד כדי למקסם את ההטבות - מדריך הפקדה לקרן פנסיה.

כל הטעויות שכדאי להימנע מהן בניהול קרן פנסיה

חשוב להתחיל לחסוך לפנסיה בגיל צעיר ככל הניתן, להימנע ככל הניתן ממשיכת כספי הפיצויים ולוודא שהמעסיק ממלא את חובותיו. חמש עצות שיעזרו להגדיל את החיסכון הפנסיוני

מילוי טופס הצטרפות לקרן פנסיה

החלטת להצטרף לקרן פנסיה, אבל עדיין לא ברור לך כיצד למלא את טופס ההצטרפות? המדריך הבא יסייע לך בתהליך ההצטרפות.

חמישה טיפים בדרך לעצמאות פיננסית

לחופש כלכלי יש הגדרות שונות, אך המשותף לכולן הוא הצורך לקבוע את היעד - ורק אז לבחור את הדרך שתוביל אליו

חופשת לידה

בין טיפול ברך הנולד להתאוששות מהלידה, כדאי לשים לב שאת לא שוכחת את הפנסיה שלך. לפנייך מדריך חשוב לשמירה על הזכויות הפנסיוניות.

בלי מינוסים מיותרים: ארבעה טיפים פיננסים לחופש הגדול

ככה תצליחו לחסוך ולנהל נכון את הכסף בזמן חופשות ארוכות עם הילדים

הערות משפטיות

המידע המפורט לעיל, לרבות הסכומים והשיעורים המפורטים בו, כפוף להוראות ההסדר התחיקתי, התקנון הרלוונטי ונהלי החברה, כפי שיעודכנו מעת לעת. המידע המפורט לעיל הינו חומר מסייע בלבד ואין לראות במידע זה כעובדתי או כמידע שלם וממצה, ואין בו כדי למצות ו/או להחליף את הוראות ההסדר התחיקתי והתקנון הרלוונטי. השימוש במידע המפורט לעיל הוא על אחריותו הבלעדית של המשתמש. המידע האמור לעיל אינו מהווה ייעוץ משפטי, המלצה או חוות דעת ואין בו כדי להוות הצעה לשיווק או ייעוץ מסוג כלשהו או  תחליף לייעוץ ו/או שיווק פנסיוני אישי ו/או תחליף לשיווק השקעות אישי ו/או ייעוץ מס המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל לקוח. מדיניות ההשקעה המלאה של כל מסלול השקעה מפורטת בלשונית מדיניות ההשקעה של כל קופה. מור גמל ופנסיה בע"מ הינה חברה המנהלת קופות גמל והיא עוסקת בשיווק פנסיוני באמצעות בעלי רישיון שיווק פנסיוני המועסקים על-ידה. אין באמור כדי להוות התחייבות לתשואה עודפת ואין בתשואות העבר בכדי להבטיח תשואה דומה בעתיד.