קרנות נאמנות

מור קרנות נאמנות מציעה קרנות המשקיעות באפיקים שונים, כך שניתן לבחור את קרנות הנאמנות המתאימות ביותר לאופי ולצרכי המשקיעים.

 

קרן נאמנות היא מכשיר השקעה פיננסי המאפשר השקעה משותפת של משקיעים בשוק ההון המקומי ובשווקי חו”ל. את ניהול ההשקעות של הקרנות מוביל מנכ”ל החברה, אלי לוי, עם מנהלי השקעות ואנליסטים בעלי ניסיון רב בשוק ההון.

ניהול השקעות מקצועי וממוקד

 

בניהול קרנות נאמנות, אנו שואפים להתמקד באפשרויות השקעה ספציפיות, מגוונות וייחודיות. לכן, אנו מקפידים שכל אחת מהקרנות שלנו תנוהל באופן המקצועי והאחראי ביותר, בדגש על השקעה לטווח הארוך תוך התבססות על מחקר מעמיק ומעקב לאורך זמן.

 

משכך, אנשי המקצוע שלנו מתמחים באנליזה על חברות. אנו לומדים היטב כל סקטור וחברה ומשקיעים בהם רק כאשר כל המידע הנדרש עומד לרשותנו. כל אלו תורמים לצמיחה האורגנית והיציבה של מור קרנות נאמנות, המוכיחה עצמה לאורך שנים.

 

לפניות הציבור בנושא קרנות נאמנות בלבד>>

אין באמור לעיל כדי להוות המלצה לרכישת יחידות בקרנות הנאמנות המנוהלות על ידי מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע”מ. רכישת יחידות תתבצע בהתבסס על תשקיף בתוקף והדיווחים המיידים בלבד. אין באמור לעיל בכדי להוות תחליף לשיווק השקעות המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של המשקיע.

אפשר לעזור?
WordPress Image Lightbox