ניהול תיקי השקעות

מור הוא בית השקעות ציבורי המנהל תיקי השקעות תוך הקפדה על שירות אישי, מקצועי ודיסקרטי. מזה יותר מעשור, אנו מספקים שירותי ניהול השקעות ללקוחות פרטיים וגופים מוסדיים רבים, תוך התבססות על הניסיון הרב שצברנו, יכולות ניתוח ומחקר מתקדמות ושקיפות מלאה בכל הנוגע לניהול תיק ההשקעות.

מנהלי ההשקעות של מור בית השקעות הם בעלי רישיון ניהול תיקים מטעם רשות ניירות ערך, בעלי ניסיון של שנים רבות בניהול השקעות, בשנים של גאות וכן בתקופות של ירידות שערים.

 

בניהול תיקי השקעות, אנו שומרים לאורך הדרך על העיקרון המנחה העומד לנגד עינינו – התאמת התיק באופן אופטימלי לכל הלקוחות, לפי הצרכים, הרצונות וההעדפות האישיות שלהם, כמו גם על ניהול התיק בשקיפות מלאה ומתן שירות מקצועי.

מדיניות ההשקעות

 

מדיניות ההשקעות בתיקים נקבעת ומיושמת על ידי צוות ההשקעות בפיקוחו של יוסי לוי, מנכ”ל מור בית השקעות, בעל ניסיון מוכח של יותר מ-30 שנים בשוק ההון. בחירת ההשקעות בתיקים נקבעת, בין היתר, באמצעות פורום השקעות שבועי הכולל את מנהלי התיקים במור בית השקעות, בניהולו של לוי.

 

אנו משלבים את מסקנות המחקר של מנהלי ההשקעות במור בית השקעות עם הדרישות והצרכים הספציפיים של כל לקוח, וכן עם הניסיון העשיר שרכשנו בשוק, בשאיפה ליצור חשיפה מאוזנת לשוק ההון ובחירה קפדנית של יעדי ההשקעה.

המפתח להצלחה: קשר אישי ובירור צרכים

 

אנו מאמינים כי המפתח לבניית תיק השקעות מוצלח הוא בירור צרכים מעמיק בשלב פתיחת התיק. במועד זה אנו מקפידים על פגישת איפיון צרכים מקיפה המתבצעת עם מנהל ההשקעות, במטרה לבנות תיק מנוהל אשר לאורך זמן ישיא ערך לכספכם. בהמשך, אנו מקפידים על קשר אישי ושוטף עם לקוחותינו וכן על ביצוע שינויים בתיק בהתאם להתפתחויות בשוק בכפוף למדיניות ההשקעות שנקבעה.

 

תיק ההשקעות מנוהל בחשבון הבנק האישי של לקוחותינו, מה שמקנה להם ביטחון רב, שכן הכסף נשאר בשליטה מלאה שלהם. בית ההשקעות נהנה מקשרים ענפים עם הבנקים, וכחלק ממעטפת השירות הכוללת שלנו, אנו מטפלים גם בעניינים הנוגעים לניהול החשבון בו מנוהל התיק.

WordPress Image Lightbox