גם לקריירה שלך מגיע MORE

למה כדאי לעבוד במור השקעות?

משפחת מור מורכבת מצוות של עובדות ועובדים מצטיינים בתחומם, שפועלים כדי לחדש, להתפתח ולהרחיב את ההשפעה של בית ההשקעות על הכלכלה המקומית.


סביבת העבודה אצלנו היא דינמית, צעירה, וחשוב לנו להקפיד על אווירה טובה בשילוב עם הנאה. אנחנו מגיעים עם חיוך בבוקר ומחפשים אנשים יוזמים, יצירתיים וסקרנים מטבעם, שירצו להצטרף אלינו ולקחת חלק בעשייה ובגדילה שלנו.
לכל המשרות הפתוחות>>


על פי דירוג cofaceBDI ומגזין דה מרקר לשנת 2023, מור בית השקעות היא אחת מ-100 החברות בישראל שהכי כדאי לעבוד בהן, שנה שנייה ברציפות.

 

מור היא הגוף הפיננסי הראשון בישראל שזכה להסמכה הבינלאומית של ארגון Great Place To Workעוד עולה מהדירוג כי 94% מהעובדים במור גאים מהאופן שבו החברה תורמת לקהילה.

 

 

הערכים שלנו

מצוינות

אנחנו מצפים מעצמנו ומאחרים לסטנדרטים גבוהים של הישגיות והצלחה. אנחנו זזים וצומחים במהירות, ולכן גם גמישות ויוזמה חשובים לנו מאוד.

מחקר

מחלקת המחקר של מור השקעות היא מהגדולות והמובילות בשוק ההון הישראלי. אנחנו מבססים את המסקנות שלנו על למידה ונתונים, ומעניקים כלים לעובדות ולעובדים, שלנו כדי שיקבלו החלטות בצורה מושכלת.

שיתוף פעולה

צוותי הקבוצה עובדים יחד במטרה משותפת ובשקיפות. רעיונות חדשים יכולים להגיע מכל בעלי התפקידים.

הלקוחות במרכז

אנחנו פועלים בשירותיות ומקצועיות, על מנת למקסם את רווחי הלקוחות שלנו - ההצלחה שלהם היא ההצלחה של כולנו.

אנושיות

ההון האנושי בחברה הוא זה שהופך אותנו לטובים יותר. העובדות והעובדים הם שותפים מלאים וקיימת מדיניות דלת פתוחה עבור כולם, מהמגויסים הטריים ביותר ועד למנכ"לים.

הסיפור שלנו

מור הוא בית השקעות ציבורי הנסחר בבורסה בתל אביב, ומנהל נכסים בהיקף של עשרות מיליארדי שקלים, במגוון מכשירי השקעה: קופות גמל, קרנות השתלמות, קרנות פנסיה, קרנות נאמנות, ניהול תיקי השקעות, וכן אפיקי השקעה אלטרנטיביים המיועדים ללקוחות כשירים - קרנות השקעה. לבית ההשקעות, אשר הוקם בשנת 2006, לקוחות רבים ומגוונים - ממשקיעים פרטיים ועד גופים מוסדיים ותאגידים, הנהנים מהניסיון והידע המוכח של מחלקת המחקר ומנהלי/ות ההשקעות של מור, וכן מהאסטרטגיה המגובשת והאיתנה, שנבנתה במטרה לשרת את האינטרסים של הלקוחות בצורה מיטבית לאורך השנים. עוד עלינו>>

Talk Simbol@1.5X
Star Simbol@1.5X
התרבות שלנו

אנחנו משקיעים משמעותית במשאב האנושי וברווחת העובדות והעובדים - מאירועי חברה ועד חדר כושר וחוגי ספורט, לעובדי ועובדות החברה יש הזדמנויות רבות להתחבר וליהנות יחד. אנחנו מאמינים בכל ליבנו באחריותנו לתרום מההצלחה שלנו למען החברה בישראל. החל מימיו הראשונים של בית ההשקעות, החלטנו לפעול בשיתוף פעולה הדוק עם מוסדות קהילתיים ולנקוט ביוזמות סיוע רבות ככל הניתן. החל ממרץ 2021 מור בית השקעות מעניקה חסות לג'ודוקא פיטר פלצ'יק, אלוף אירופה לשנת 2020 ומדליסט אולימפי. אנחנו גאים לתמוך בספורטאי ישראלי ומזהים אצלו חיבור לערכים רבים שמאפיינים גם אותנו, ביניהם מצוינות, דבקות במטרה, חשיבה לטווח ארוך ונחישות.

קידום גיוון ושוויון הזדמנויות

אצלנו מקבלים החלטות בקשר לגיוס, העסקה וקידום עובדות ועובדים על בסיס שיקולים עניינים בלבד, כמו כישורים וניסיון רלוונטי, וללא כל אפליה על רקע מוצא, מגדר, דת, נטייה מינית, השקפה פוליטית, מוגבלות או מצב משפחתי. אנחנו פועלים לקידום מעמד האישה ושוויון מגדרי, תוך הקפדה על ייצוג נשי בהנהלה הבכירה של החברה וקיום פעילויות מיוחדות לנשות החברה.

Flag Simbol@1.5X

הערות משפטיות

מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ עוסקת בניהול תיקים ובשיווק השקעות, ולא בייעוץ השקעות. מור בית השקעות ניהול תיקים בע"מ הינה חברה קשורה למור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע"מ. על כן, קיימת לחברה זיקה לקרנות הנאמנות שבניהול מור ניהול קרנות נאמנות (2013) בע"מ.