קופת גמל להשקעה

לחסוך בקלות ובגמישות לכל מטרה

במטרה לעודד הפקדות לקופות הגמל, ומאחר שאנשים רבים העדיפו לשמור לעצמם את האופציה להחליט מתי למשוך את הכספים, בשנת 2016 החליטה המדינה להשיק מוצר חדש שינוהל על ידי חברות לניהול קופות גמל – קופת גמל להשקעה.

קופת גמל להשקעה מאפשרת לחוסכים להפקיד כספים בקופה תוך אפשרות ליהנות מגמישות מקסימלית בביצוע הפקדות חד פעמיות או חודשיות בסכומים קבועים או מזדמנים. סכום ההפקדה מוגבל ל- 70 אלף שקלים בשנה על פי התקרה שנקבעה בחוק.

קופת גמל להשקעה מעניקה את האפשרות למשוך את הכספים בכל עת באופן מלא או חלקי תוך תשלום מס על הרווחים בלבד וללא תשלום קנסות משיכה או יציאה. בפועל, החוסכים הם שיחליטו האם למשוך את הכספים או להשאיר את החיסכון בקופת הגמל ולמשוך אותו לאחר גיל 60 כקצבה חודשית פטורה ממס ופטור מתשלום מס רווחי הון.

כך, גם חוסכים שמעוניינים לחסוך לטווח הקצר או בינוני יכולים ליהנות מהשקעה בקופת גמל ומפוטנציאל התשואה בה, כשהם נהנים מניהול השקעות מקצועי ואחראי, ואופציות השקעה מגוונות בשוק ההון.

אינטרגמל מציעה קופת גמל להשקעה המנוהלת בפיקוח של משרד האוצר ומוצעת בדמי ניהול אטרקטיביים במיוחד.

במטרה לאפשר ללקוחות אינטרגמל בחירה בין מגוון רחב של מוצרים, אנו מאפשרים לנהל את קופות הגמל באמצעות מוצרי השקעה פאסיביים בדמי ניהול נמוכים ביותר – 0.35%, וזאת בהשוואה לדמי ניהול ממוצעים גבוהים יותר. דמי הניהול הנמוכים מסייעים ללקוחותינו לשמור על היקף החיסכון שלהם.

קופת הגמל "אינטרגמל להשקעה" >>